STRONA GŁÓWNA

NOWOŚCI
CENNIK
CERTYFIKATY
PLIKI
GALERIA
KONTAKT
NASZE MATERIAŁY
RODO
 

Kontakt

Dział handlowy:
tel.: (81) 855-26-71
fax: (81) 855-62-58


Dział marketingu:
Pn.-Pt. 7.00-15.00

Dział sprzedaży:
Pn.-Pt. 6.00-21.00

Sekretariat:
tel.: (81) 855 62 51
fax: (81) 855 62 57

 
 
strona główna
historia
  grupa SOLBET
  Archiwum wiadomości
  ANKIETA BADAŃ SATYSFAKCJI KLIENTA
  PORADY EKSPERTA
  50-LECIE DZIAŁALNOŚCI ZAKŁADU

 O nas

SOLBET LUBARTÓW S.A. to zespół ponad 180 pracowników różnych specjalności, o dużym zaangażowaniu i wysokich kwalifikacjach, stale podnoszonych w ramach szkoleń ogólnych i specjalistycznych. Dzięki temu jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw  produkujących wysokiej jakości beton komórkowy, styropian oraz stropy Teriva I na terenie południowo-wschodniej Polski. Jesteśmy firmą o 50 letniej tradycji, owocnie kontynuującą działalność przedsiębiorstwa państwowego, a następnie spółki akcyjnej PPB “PREFABET-LUBARTÓW" S.A.  Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala nam produkować wysokiej jakości wyroby stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, potwierdzeniem tej jakości są liczne certyfikaty.

Nieustanne dążenie do wprowadzania innowacji w dziedzinie zastosowania  betonu komórkowego /ciężar  i wytrzymałość/, systematyczne poszerzanie oferty o nowe produkty, staranny dobór i szkolenie personelu, pozwoliło osiągnąć firmie czołową pozycję w kraju, a także zaistnieć poza jego granicami. Dowodem uznania tej pozycji może być zaufanie Klientów jakim zostaliśmy obdarzeni.

Polecając nasze wyroby służymy doradztwem technicznym, specjalistycznym transportem, a nawet fachową pomocą na placu budowy we wstępnej fazie inwestycji. Nasze materiały spotkacie Państwo w większości składów w województwach lubelskim, mazowieckim i podlaskim.

Na naszych stronach internetowych (przy pomocy licznych zdjęć, grafiki) prezentujemy pełną informacje o wyrobach: sposobie produkcji, parametrach technicznych, właściwościach użytkowych i cenie, mając nadzieję, że pomoże to Państwu w dokonaniu właściwego wyboru materiału i technologii budowania.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny nr tel. 081 855 26 71

   
Projekt i wykonanie serwisu projekt graficzny AXM studio	-	www.axm.pl PAKA-SERVICE, projektowanie stron i aplikacji internetowych