STRONA GŁÓWNA

NOWOŚCI
CENNIK
CERTYFIKATY
PLIKI
GALERIA
KONTAKT
NASZE MATERIAŁY
RODO
 

Kontakt

Dział handlowy:
tel.: (81) 855-26-71
fax: (81) 855-62-58


Dział marketingu:
Pn.-Pt. 7.00-15.00

Dział sprzedaży:
Pn.-Pt. 6.00-21.00

Sekretariat:
tel.: (81) 855 62 51
fax: (81) 855 62 57

 
 
strona główna
  historia
  grupa SOLBET
  Archiwum wiadomości
  ANKIETA BADAŃ SATYSFAKCJI KLIENTA
  PORADY EKSPERTA
50-LECIE DZIAŁALNOŚCI ZAKŁADU

 Obchody 50-lecia działalności zakładu

       
    Rok 2009 był rokiem szczególnym, w roku tym przypadł jubileusz 50-tej rocznicy rozpoczęcia działalności przez naszą Firmę. W 1960r. Zakład Produkcji Elementów Budowlanych, którego kontynuatorem jesteśmy, osiągnął pełną zdolność produkcyjną.

     Obchody rocznicowe zainaugurowało uroczyste spotkanie okolicznościowe, które miało miejsce 6 maja we Dworze Lwowskim w Bogucinie. Obowiązki gospodarza w imieniu dostojnego jubilata pełnił Prezes Zarządu Spółki – mgr inż. Henryk Wojtowicz.

    Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, Stowarzyszenia Producentów Betonu – branżowej organizacji samorządowej, a także przedstawiciele konkurujących na co dzień na rynku materiałów budowlanych zakładów z całego kraju oraz kierownictwo zakładów wchodzących w skład Grupy Solbet. Nie zabrakło także byłych członków ścisłego kierownictwa zakładu oraz przedstawicieli pracowników i kadry kierowniczej zakładu.
    Po prezentacji historii i dotychczasowego dorobku firmy głos zabierali zaproszeni goście, składając na ręce Prezesa serdeczne życzenia dalszej pomyślności dla jubilata, a Firma została uhonorowana za swą długoletnią działalność Złotą Odznaką Zasłużony dla Budownictwa, Medalem 10-lecia Powiatu Lubartowskiego i Honorową Odznaką Zasłużony dla Miasta Lubartowa..
    Kolejnym punktem programu był koncert znanego i powszechnie lubianego artysty Andrzeja Sikorowskiego, który wystąpił tym razem z towarzyszeniem swojej córki -Mai oraz zespołu. Zaprezentowane zostały zarówno stare, doskonale znane utwory grupy „Pod budą” jak i nowe piosenki. Występ spotkał się z ogromnym uznaniem zgromadzonych i nagrodzony długimi oklaskami. Spotkanie zakończył bankiet wydany na część zaproszonych gości.
    Głównym punktem rocznicowych obchodów był zorganizowany w dniu 05 czerwca na terenie naszego zakładu Festyn Jubileuszowy, na którym bawili się emeryci i renciści z naszego zakładu, aktualni pracownicy i ich rodziny oraz zaproszeni goście. W trakcie imprezy firma została odznaczona za swą długoletnią działalność Honorową Odznaką Zasłużony dla Województwa Lubelskiego wręczona przez Wicemarszałka Województwa Lubelskiego, Pana Sławomira Sosnowskiego.
    W trakcie festynu dopisywały zarówno humory jak i pogoda. Około 400 osób, związanych z zakładem w różnych okresach, spędziło miło czas na zabawach rekreacyjnych i rozmowach przy suto zastawionych stołach. Odbył się m.in. turniej drużynowy, w trakcie którego pracownicy z ogromnym poświęceniem walczyli o  beczkę piwa i miano Super Herosów Solbetu.
Imprezę uświetniły występy znanego i lubianego kabaretu Smaile oraz zespołu muzycznego Czaban Band.
Festyn zakończyła gorąca zabawa taneczna trwająca do późnych godzin nocnych.

Zapraszamy do galerii zdjęć 
Projekt i wykonanie serwisu projekt graficzny AXM studio	-	www.axm.pl PAKA-SERVICE, projektowanie stron i aplikacji internetowych